Británia chystá žalobu cez medzinárodné súdy na Čínu pre koronavírus, ktorý umožnila šíriť do celého sveta. Odškodnenie vyčíslila na 351 miliárd libier.

16. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Londýn 16. apríla 2020 (HSP/Daily Mail/Foto:TASR/AP-Peter Dejong)   Veľká Británia by mala žalovať čínsku vládu prostredníctvom medzinárodných súdov na kompenzáciu následkov spôsobených koronavírusom vo výške 351 miliárd GBP Borisovi Johnsonovi to navrhuje 15 vedúcich konzervatívcov vedených bývalým podpredsedom vlády Damianom Greenom. Ďalej píšu, že vo vzťahoch s Pekingom požadujú „prehodnotenie a reset“. Prvé komplexné vyšetrovanie …

Source: Británia chystá žalobu cez medzinárodné súdy na Čínu pre koronavírus, ktorý umožnila šíriť do celého sveta. Odškodnenie vyčíslila na 351 miliárd libier – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.