EÚ predstavila európsky plán na postupné uvoľnenie karanténnych opatrení.

15. apr. 2020 | Komentované správy, Koronavírus, S EÚ a nikdy inak

čo bolo bolo…terazky sme tu a pomáhame, ako len môžeme!

Takže Európska komisia, ktorá doteraz zlyhávala v rámci akéhosi európskeho plánu zavádzania karantény…prepáčte, drobná oprava, nie že zlyhávala, ona veci v skutočnosti svojimi vyjadreniami ohľadom potreby udržania otvorených hraníc, len a len zhoršovala…tak táto istá komisia je teraz ale pre zmenu promptná. Pokiaľ ide o uvoľňovanie karanténnych opatrení. Lebo ako sa dozvedáme z úst ctenej komisie: „Krízové opatrenia, ktoré prijali členské štáty a EÚ, spomalili šírenie vírusu a zachránili tisíce životov, avšak tieto opatrenia a s nimi spojená neistota ovplyvňujúca ľudí, spoločnosť a hospodárstvo nemôžu trvať „donekonečna“.

Preložíme vám to do ľudskej reči. Veľkí hráči prichádzajú každý deň o veľké prachy. Takže, treba čo najskôr uvoľniť karanténne opatrenia. Zabudnite na krásne frázy ctenej európskej komisie o záchrane ľudských životov. V skutočnosti ide o prachy. A tie sa musia točiť… Európska komisia to zariadi.

Brusel 15. apríla 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP/Keystone-Gian Ehrenzeller)   Európska komisia (EK) v stredu v spolupráci s predsedom Európskej rady Charlesom Michelom predložila európsky plán na postupné ukončenie opatrení zavedených na zabránenie šírenia pandémie koronavírusu Komisia zdôraznila, že krízové opatrenia, ktoré prijali členské štáty a EÚ, spomalili šírenie vírusu a zachránili tisíce životov, avšak tieto opatrenia a …

Source: EÚ predstavila európsky plán na postupné uvoľnenie karanténnych opatrení – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.