Na Slovensku pribudlo 66 prípadov nákazy novým koronavírusom. Premiér: Spustia sa nevyhnutné plánované operácie, plán otvárania obchodných prevádzok zverejníme budúci týždeň.

14. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 14. apríla 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   očas pondelka (13. 4.) pribudlo na Slovensku 66 nových prípadov nákazy novým koronavírusom. Celkovo je tak na Slovensku potvrdených 835 prípadov. V rámci testovania bolo 1302 výsledkov negatívnych. V utorok o tom informoval minister zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) Negatívny výsledok malo 29.217 testov. Šéf rezortu zdravotníctva doplnil, …

Source: Na Slovensku pribudlo 66 prípadov nákazy novým koronavírusom. Premiér: Spustia sa nevyhnutné plánované operácie, plán otvárania obchodných prevádzok zverejníme budúci týždeň – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.