Vlaňajšia reportáž Jozefa Banáša z Krymu, ktorú Denník N odmietol ako nekvalitnú, získala prestížne medzinárodné ocenenie.

11. apr. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Bratislava 11. apríla 2020 (HSP/Foto:   Na Slovensku ju ponúkol štyrom mainstreamovým médiám, ani jedno neodpovedalo. Jeho reportáž z Krymu uverejnili iba Hlavné správy a mala obrovský čitateľský ohlas. Najvýznamnejšie nemecké vydavateľstvo vedeckej literatúry ju teraz zaradilo medzi najlepšie analytické texty roka „Ak je Krym okupovaný proti vôli svojich obyvateľov, nepochybne tam musia byť prejavy …

Source: Vlaňajšia reportáž Jozefa Banáša z Krymu, ktorú Denník N odmietol ako nekvalitnú, získala prestížne medzinárodné ocenenie – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.