Ministerstvo zahraničia hneď v prvý deň po nástupe nového ministra v našom mene vyjadrilo slepú poslušnosť euroatlantickému pánovi.

10. apr. 2020 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Bratislava 10. apríla 2020 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Ministerstvo zahraničných vecí SR, napriek radu veľmi vážnych pochybností, bez mihnutia oka prijalo kontroverznú správu Organizácie pre zákaz chemických zbraní, podľa ktorej Sýria v roku 2017 útočila chemickými zbraňami Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) prostredníctvom svojho tlačového odboru vydalo hneď v prvý deň po nástupe nového …

Source: Ministerstvo zahraničia hneď v prvý deň po nástupe nového ministra v našom mene vyjadrilo slepú poslušnosť euroatlantickému pánovi – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.