Matovič pritvrdil: Oheň v osadách horí a našou akútnou úlohou je minimalizovať škody, ktoré napácha. Saková a Pellegrini mohli spáchať trestný čin týkajúci sa ohrozenia verejného zdravia.

9. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 9. apríla 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Hlavný hygienik SR Ján Mikas v stredu večer na brífingu v Krompachoch oznámil, že osady, kde žijú ľudia s pozitívnym výsledkom na ochorenie COVID-19, budú uzavreté. Potvrdil to aj premiér Igor Matovič, ktorý vo štvrtok na sociálnej sieti dodal, že „oheň v osadách horí“ a ich úlohou je minimalizovať škody, ktoré …

Source: Matovič pritvrdil: Oheň v osadách horí a našou akútnou úlohou je minimalizovať škody, ktoré napácha. Saková a Pellegrini mohli spáchať trestný čin týkajúci sa ohrozenia verejného zdravia – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.