Matovič sa prihovoril národu: Rešpektujte obmedzenia. Denne dostávam správy so slovami uznania od európskych lídrov za naše výsledky, lenže tie výsledky nie sú naše. Sú vaše.

8. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 7. apríla 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Premiér Igor Matovič (OĽaNO) vyzval ľudí, aby rešpektovali obmedzenia, ktoré prijala vláda na obdobie veľkonočných sviatkov v súvislosti s krízou okolo šírenia nového koronavírusu. Uviedol to v utorok večer na RTVS v špeciálnom príhovore národu „Vo svetových rebríčkoch patríme medzi najúspešnejšie krajiny v boji s ochorením COVID-19. Napriek …

Source: Matovič sa prihovoril národu: Rešpektujte obmedzenia. Denne dostávam správy so slovami uznania od európskych lídrov za naše výsledky, lenže tie výsledky nie sú naše. Sú vaše – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.