Covid umožní obrat v smerovaní Západného sveta. Musíme uprednostniť hospodársku nezávislosť ako trvalý cieľ národnej bezpečnosti.

6. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Washington 6. apríla 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Budú USA a Británia lídrami v obnovovaní hospodárskej nezávislosti? Presunú svoje výroby z Číny domov, zatvoria hranice a začnú chrániť svojich výrobcov pred lacnou konkurenciou z tretieho sveta? Doterajšie liberálne politické kliky v USA napojené na nadnárodný kapitál, podporujúce globalizáciu a voľný trh, trestuhodne dovolili preniesť vyše 60 tisíc továrni z USA do Číny a sú zodpovedné za …

Source: Covid umožní obrat v smerovaní Západného sveta. Musíme uprednostniť hospodársku nezávislosť ako trvalý cieľ národnej bezpečnosti – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.