Nepočúvajme zdravotníckych politrukov.

2. apr. 2020 | Komentované správy, Koronavírus

Maďari to povedali celkom výstižne. Ak nepomáhate /OSN/ tak aspoň nezavadzajte.
 
Ukazuje sa, že svetové organizácie na čele s Medzinárodnou zdravotníckou organizáciou, alebo aj Európskou úniou nielenže v tejto kríze nepomáhajú, oni dokonca nielenže len zavadzajú, ale čo je horšie, oni celú situáciu katastrofálne zhoršujú. Od lídrov EÚ – odtrhnutých od reality počúvame, že vraj treba otvoriť hranice, lebo veď „odborníci„ z WHO hovoria, že vraj zavreté hranice šíreniu vírusu nezabránia. Takže nám odporúčajú dokonalú otvorenú spoločnosť vírus-nevírus. No a aby toho nebolo málo, tak nám ešte „experti„ z WHO odporučia nenosiť rúška, lebo veď rúška predsa nezabránia šíreniu vírusu.
 
Neviete prečo potom chirurgovia nosia pri operáciách rúška, keď vlastne rúška nič neriešia? Neviete prečo potom nosia rúška onkologickí pacienti napríklad po transplantácii kostnej drene? Veď rúška podľa „odborníkov„ z WHO…predsa nič neriešia…

Nepočúvajme zdravotníckych politrukov. 1Už iba blázon môže spochybňovať protiepidemiologické, preventívne a karanténne opatrenia.

Source: Nepočúvajme zdravotníckych politrukov

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme