Blaha definitívne odstavený: Poslanci zvolili Dostála za šéfa ľudskoprávneho výboru.

2. apr. 2020 | Komentované správy, Igorov Cirkus, Ľudsko-právna totalita

Post šéfa ľudskoprávneho výboru doteraz patril opozícii. Kým vládli teda tí „neslušní„ tak to rešpektovali. Nedávno sa dostali k moci tí „slušní„ a tí rozhodli dnes o tom, že toto nepísané pravidlo prestane platiť. Dočasne :-). Prečo? No preto, lebo na tento post kandidoval neslušný Ľuboš Blaha. Tak ho slušňáci stopli. Ten tam byť nemôže, lebo to by bolo niečo nehorázne, keby takýto post viedol niekto tak neslušný a sarkastický voči politickým oponentom, ako je Blaha. A tak čo sa nakoniec stalo? Nuž…šéfom ľudskoprávneho výboru sa napokon stane „dočasne„ koaličný Ondrej Dostál. Prečo? No lebo je slušný.

OK. Takže sa na čelo ľudskoprávneho výboru postaví človek, ktorý v týchto dňoch prirovnal Rusko ku koronavírusu…a ktorý má dlhodobé skúsenosti s dehumanizáciou nielen pokiaľ ide o celé národy, ale aj pokiaľ ide o jednotlivcov. Pred voľbami sa rozhodol čerstvý pán dočasný šéf ľudskoprávneho výboru Ondrej Dostál deratizovať Slovensko od chrobákov. Od Andreja Danka – švába, Mariana Kotlebu – kliešťa a Roberta Fica – mandelínky zemiakovej.

Gratulujeme. Na Slovensku sme sa stali svedkami niečoho obdobného, ako keď sa Saudská Arábia stala v roku 2015 predsedom ľudskoprávnej rady OSN. Sme svetoví…

Poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtok zvolili Ondreja Dostála (SaS) za predsedu parlamentného výboru pre ľudské práva a národnostné menšiny. Dostál avizoval, že po sfunkčnení výboru sa funkcie vzdá.

Source: Blaha definitívne odstavený: Poslanci zvolili Dostála za šéfa ľudskoprávneho výboru

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.