V utorok pribudlo 37 nových prípadov ochorenia. Úrad vlády zriadi Fond vzájomnej pomoci, Matovič sa vzdal premiérskeho platu.

1. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 1. apríla 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:TASR–Jakub Kotian)   Premiér Igor Matovič (OĽaNO) sa v súvislosti s riešením pandémie vzdáva svojho platu. Venuje ho do novovytvoreného Fondu vzájomnej pomoci, ktorý bude fungovať na Úrade vlády SR „Nedokážeme zákonmi pomôcť všetkým. Nedá sa do legislatívy napísať každá životná situácia, v ktorej sú teraz viaceré rodiny na Slovensku. …

Source: V utorok pribudlo 37 nových prípadov ochorenia. Úrad vlády zriadi Fond vzájomnej pomoci, Matovič sa vzdal premiérskeho platu – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.