KDŽP k otvoreniu školských jedální: Zdá sa, že tu veci prestávajú dávať zmysel. Matovič: Žiadna sabotáž našich tvrdých hygienických opatrení nenastala.

1. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 1. apríla 2020 (HSP/Foto: TASR – Erika Ďurčová)   Ministerstvo školstva v utorok informovalo, že plánuje otvoriť školské jedálne, ktoré budú vydávať stravu pre žiakov, študentov a seniorov. Otvorené majú byť za prísnych hygienických opatrení. Na toto rozhodnutie reagovalo hnutie KDŽP. Vyjadril sa aj premiér Igor Matovič Hnutie KDŽP, ktorého členovia boli v parlamentných voľbách zvolení za …

Source: KDŽP k otvoreniu školských jedální: Zdá sa, že tu veci prestávajú dávať zmysel. Matovič: Žiadna sabotáž našich tvrdých hygienických opatrení nenastala – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.