Kontroverzné projekty politických mimovládok by nemali byť platené zo štátneho rozpočtu. Stopneme ich v čase koronakrízy?

31. mar. 2020 | Komentované správy, Koronavírus, Politické mimovládky - články

Počúvame, že s koronavírusom príde hospodárska kríza a ľudia si budú musieť utiahnuť opasky. Počúvame, že mnohí ľudia prídu o prácu.
 
Otázkou ale je, ako to bude s politickými mimovládkami, ktoré sa doteraz tešia štedrým finančným dotáciám zo strany štátu, na ich kontroverzné a väčšinovou spoločnosťou odmietané projekty? Utiahnu si teda aj politické mimovládky opasok, alebo na „ich„ finančné zdroje sa nesmie siahnuť za žiadnych okolností?

Štátny rozpočet už roky dotuje kontroverzné projekty mimovládok v prospech multikulturalizmu či LGBT. Nájde nová vláda odvahu to zrušiť?

Source: Kontroverzné projekty politických mimovládok by nemali byť platené zo štátneho rozpočtu. Stopneme ich v čase koronakrízy?

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.