Taraba: Ak Slovensko nezačne byť ekonomicky aktívne s ľuďmi, pre ktorých koronavírus nie je nič viac ako chrípka, tak ekonomicky skončíme ako po uši zadĺžená krajina.

27. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 27. marca 2020 (HSP/Foto:TASR – Michal Svítok)   Tomáš Taraba z KDŽP, ktorý bol v parlamentných voľbách zvolený za poslanca na kandidátke ĽSNS, si myslí, že ak Slovensko nezačne byť ekonomicky aktívne s ľuďmi, ktorí nie sú pri koronavíruse ohrozenou skupinou, tak ekonomicky skončíme ako po uši zadĺžená krajina Mnohí politici hovoria, že sme vo vojne. Poslanec …

Source: Taraba: Ak Slovensko nezačne byť ekonomicky aktívne s ľuďmi, pre ktorých koronavírus nie je nič viac ako chrípka, tak ekonomicky skončíme ako po uši zadĺžená krajina – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.