Fico k prezidentke Čaputovej a dátam od mobilných operátorov: Ak jej vadia dôchodky, mala by sa zaujímať aj o práva občanov.

27. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 27. marca 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Predseda Smeru-SD Robert Fico očakáva od prezidentky, že sa obráti na Ústavný súd (ÚS) pre zákon o niektorých mimoriadnych opatreniach v súvislosti so šírením nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby COVID-19 a v justícii, ktorý dáva Úradu pre verejné zdravotníctvo (ÚVZ) SR možnosť získať a spracovať dáta od mobilných …

Source: Fico k prezidentke Čaputovej a dátam od mobilných operátorov: Ak jej vadia dôchodky, mala by sa zaujímať aj o práva občanov – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.