V Česku zaznamenali rekordný nárast od začiatku epidémie. Počet nakazených v ČR je už 1775. Slovensko by to malo čakať o týždeň.

26. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Praha 26. marca 2020 (HSP/Sputnik/Foto:Pixabay)   Počet nakazených koronavírusom v Českej republike vzrástol od stredy o rekordný počet pacientov a dosiahol tak už 1775 nakazených. Informoval o tom na sociálnych sieťach minister zdravotníctva Adam Vojtěch Za včerajšok pribudlo 291 pozitívnych prípadov nákazy koronavírusom, čo je najväčší denný nárast od vypuknutia epidémie v Česku. Doteraz rekordný …

Source: V Česku zaznamenali rekordný nárast od začiatku epidémie. Počet nakazených v ČR je už 1775. Slovensko by to malo čakať o týždeň – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.