Klus presviedča občanov SR: Čas ukázať pridanú hodnotu EÚ ešte len príde. Únia sa v tejto chvíli snaží reagovať najmä vyvracaním konšpirácií.

26. mar. 2020 | Globálna oligarchia, Nekomentovaný výber, S EÚ a nikdy inak

No veď to pán Klus…to je presne ten problém. Že v čase keď ľudia potrebujú úplne konkrétnu materiálnu pomoc, v podobe dýchacích prístrojov, zdravotníckych pomôcok a tak podobne, tak práve v týchto časoch sa Európska únia – ako uvádzate… zaoberá vyvracaním „konšpirácií„.

Bratislava 26. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková)   Pandémia koronavírusu je sprevádzaná „infodémiou“ od konšpirátorov. Povedal to v rozhovore pre agentúru SITA štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí (MZV) Martin Klus (SaS). Čas Európskej únie (EÚ) podľa neho v tejto kríze ešte príde a myslí si, že vďaka tejto pandémii sa ukázala prepojenosť celého sveta, čo je …

Source: Klus presviedča občanov SR: Čas ukázať pridanú hodnotu EÚ ešte len príde. Únia sa v tejto chvíli snaží reagovať najmä vyvracaním konšpirácií – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.