Ku kritikom využívania dát mobilných operátorov sa pridal aj Hlina. „Prekvapilo ma, že sa hovorí aj o monitorovaní telefonátov.“ Podľa Galka si ťažká doba vyžaduje ťažké opatrenia.

25. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Alexandra Čunderlíková, Jana Birošová)   Vláda v utorok predstavila viaceré opatrenia v boji s koronavírusom, medzi ktorými najviac zaujalo legislatívne umožnenie využívania dát mobilných operátorov o lokalizácii občanov. Štát má takýmto spôsobom v mene verejného zdravia identifikovať šíriteľov a možných šíriteľov koronavírusu ako aj ich aktuálnu a minulú polohu Opatrenie v …

Source: Ku kritikom využívania dát mobilných operátorov sa pridal aj Hlina. „Prekvapilo ma, že sa hovorí aj o monitorovaní telefonátov.“ Podľa Galka si ťažká doba vyžaduje ťažké opatrenia – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.