Slovensko získalo 10 000 nových testov na koronavírus. Pellegrini: Rokovali o nich tí istí hygienici, o ktorých sme len včera počúvali, či náhodou netestovali málo, a či vlastne zvládajú svoju prácu.

23. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Minister zdravotníctva Marek Krajčí včera počas tlačovej konferencie spolu s Igorom Matovičom oznámil, že sa im podarilo získať ďalších 10.000 testov na koronavírus, ktorých bol nedostatok. Na túto správu reagoval na sociálnej sieti Peter Pellegrini. Poznamenal, že o nich hygienici rokovali už dlhšiu dobu „Dobrá správa je, že sa …

Source: Slovensko získalo 10 000 nových testov na koronavírus. Pellegrini: Rokovali o nich tí istí hygienici, o ktorých sme len včera počúvali, či náhodou netestovali málo, a či vlastne zvládajú svoju prácu – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.