Ponechanie zdravotníckych prostriedkov v rámci EÚ či 40 miliárd eur pre členské štáty. Takto sa Európska komisia rozhodla bojovať s pandémiou.

23. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 23. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Podpora vedcov, vytvorenie expertného podporného panelu či zaistenie toho, aby ochranné prostriedky ako rúška či respirátory zostali v rámci priestoru štátov Európskej únie (EÚ). To sú len niektoré z opatrení, ktoré zatiaľ podnikla Európska komisia (EK) v boji s koronavírusom. Pre agentúru SITA to uviedla vedúca tlačového tímu …

Source: Ponechanie zdravotníckych prostriedkov v rámci EÚ či 40 miliárd eur pre členské štáty. Takto sa Európska komisia rozhodla bojovať s pandémiou – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.