Pellegrini Kičurovi slepo veril: „Na preverovanie nebolo času. Veril som, že každý člen krízového štábu cíti zodpovednosť za svoj úrad“.

23. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. marca 2020 (HSP/Foto: SITA-Alexandra Čunderlíková)   V súvislosti s podozreniami na nekalé nákupy zdravotníckeho materiálu do Správy štátnych hmotných rezerv SR zo strany jeho šéfa Kajetána Kičuru vyjadril svoje pochybnosti už aj bývalý premiér Peter Pellegrini Na podozrivé nákupy upozožnil novo designovaný premiér Igor Matovič, ktorý po dôkladnom preštudovaní zabezpečenia SŠHR SR zistil, …

Source: Pellegrini Kičurovi slepo veril: „Na preverovanie nebolo času. Veril som, že každý člen krízového štábu cíti zodpovednosť za svoj úrad“ – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.