Matovič: Ak predseda štátnych hmotných rezerv nevysvetlí otázky o nákupoch, vláda ho odvolá. Kičura: Opatrenie prišlo včas. Vláda začala ochranné pomôcky riešiť omnoho skôr ako okolité štáty.

22. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 22. marca 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/SITA/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák)   Ak predseda Správy štátnych hmotných rezerv (SŠHR) SR Kajetán Kičura nevysvetlí všetky otázky o nákupoch ochranných pomôcok a ukáže sa, že vedenie SŠHR nekonalo zodpovedne, na pondelkovom (23. 3.) rokovaní vlády predloží minister hospodárstva návrh uznesenia na Kičurovo odvolanie. Po stretnutí na pôde SŠHR to …

Source: Matovič: Ak predseda štátnych hmotných rezerv nevysvetlí otázky o nákupoch, vláda ho odvolá. Kičura: Opatrenie prišlo včas. Vláda začala ochranné pomôcky riešiť omnoho skôr ako okolité štáty – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.