Matovič si prevzal úrad, nová vláda sa zišla na svojom prvom zasadnutí Pellegrini: Stáť na čele vlády nie je ani za bežných okolností hračka, nieto ešte v súčasnosti.

21. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. marca 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/SITA/HSP/Foto:TASR – Jaroslav Novák, Michal Svítok, Pavel Neubauer)   Prezidentka Zuzana Čaputová vymenuje novú vládu. Kabinet Igora Matoviča vystrieda vládu Petra Pellegriniho, ktorá už podala demisiu. Dopoludnia koalícia v zložení OĽaNO, Sme rodina, SaS a Za ľudí podpísala na Bratislavskom hrade koaličnú dohodu. Následne prezidentka vymenovala Igora Matoviča za predsedu …

Source: Matovič si prevzal úrad, nová vláda sa zišla na svojom prvom zasadnutí Pellegrini: Stáť na čele vlády nie je ani za bežných okolností hračka, nieto ešte v súčasnosti – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.