Po Lidli a Kauflande zavádza kvôli koronvírusu prednostné nakupovanie pre seniorov aj Billa. Vyčlenila im čas v ranných hodinách.

20. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 20. marca 2020 (HSP/Foto:Facebook-Billa)   Dva z najväčších obchodných reťazcov na Slovensku, Lidl aj Kaufland tento týždeň zaviedli vo všetkých slovenských predajniach prednostné nakupovanie pre seniorov, ktorí sú najohrozenejšou skupinou pri pandémii koronavírusu. Najnovšie sa k tejto iniciatíve pridal aj obchodný reťazec Billa Ako informuje obchodný reťazec na sociálnej sieti, po konzultácii s Jednotou …

Source: Po Lidli a Kauflande zavádza kvôli koronvírusu prednostné nakupovanie pre seniorov aj Billa. Vyčlenila im čas v ranných hodinách – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.