Kotleba za spájanie utečencov s koronavírusom čelí trestnému stíhaniu. Trestné oznámenie na neho podal Peter Weisenbacher z IĽP.

20. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Peter Rusko)   Mimovládna organizácia Inštitút ľudských práv dnes podala na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie na poslanca NR SR Mariána Kotlebu za šírenie poplašnej správy, podnecovaniu k neplneniu povinnosti a podnecovanie národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti za krízovej situácie. Poslanec zverejnil na internete vo štvrtok 12. marca video s názvom “Kotleba …

Source: Kotleba za spájanie utečencov s koronavírusom čelí trestnému stíhaniu. Trestné oznámenie na neho podal Peter Weisenbacher z IĽP – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.