Bojovali proti vláde, teraz naťahujú ruku. Umelci ako Lasica, Kronerová či Fialová adresovali otvorený list premiérovi. Boja sa o svoje príjmy.

19. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. marca 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Herci, režiséri, producenti a ďalší umelci združení v Slovenskej filmovej a televíznej akadémii (SFTA) žiadajú jednak súčasného premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD) ako aj nastupujúceho premiéra Igora Matoviča (OĽaNO), aby urýchlene riešili problémy občanov, ktorí pracujú v kreatívnom priemysle a umení a ktorí v súvislosti s koronavírusom prichádzajú o značnú časť príjmov. …

Source: Bojovali proti vláde, teraz naťahujú ruku. Umelci ako Lasica, Kronerová či Fialová adresovali otvorený list premiérovi. Boja sa o svoje príjmy – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.