Česká molekulárna biologička: Koronavírus má charakteristiky, ktoré nevyzerajú ako prírodný izolát. Pravdepodobne unikol z laboratória v Číne.

18. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Praha 18. marca 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Doktorka venujúca sa molekulárnej biológii Soňa Peková nesúhlasí s niektorými odborníkmi, že koronavírus Covid-19 sa dostal medzi ľudí z netopierov na trhu, ktorých Číňania radi konzumujú. Česká biologička , ktorá tento koronavírus skúmala tvrdí má charakteristiky, ktoré nevyzerajú ako prírodné a pravdepodobne bol neopatrnosťou vypustený z laboratória, ktoré …

Source: Česká molekulárna biologička: Koronavírus má charakteristiky, ktoré nevyzerajú ako prírodný izolát. Pravdepodobne unikol z laboratória v Číne – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.