Belousovová: Je možné, že niektoré západné vlády vedome prijímajú nedostatočné opatrenia proti koronavírusu, aby odľahčili sociálny systém.

17. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 17. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Martin Havran)   Bývalá podpredsedníčka parlamentu za SNS Anna Belousovová je znepokojená prístupom niektorých západných vlád ku problematike koronavírusu. Zľahčovanie situácie napríklad Veľkou Britániou podľa nej môže znamenať to, že tieto krajiny vedome rátajú so stratou určitej časti, najmä staršej populácie Anna Belousovová v utorok uviedla, že začína mať dojem, že …

Source: Belousovová: Je možné, že niektoré západné vlády vedome prijímajú nedostatočné opatrenia proti koronavírusu, aby odľahčili sociálny systém – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.