Španělsko hlásí prudký nárůst nakažených koronavirem. Ve Vietnamu onemocněl Čech

14. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Mezi nově nakaženými koronavirem ve Vietnamu je i jeden český občan. Oznámilo to vietnamské ministerstvo zdravotnictví. Mezi nejzasaženější země dál patří Írán, kde už zemřelo 611 lidí. Nakažených rychle přibývá ve Španělsku, kde onemocnělo od pátečního večera 1500 lidí. Velká Británie chystá zákaz větších akcí, v Londýně se nakazil i jeden novorozenec.

Source: Španělsko hlásí prudký nárůst nakažených koronavirem. Ve Vietnamu onemocněl Čech

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.