V Itálii prudce stoupl počet obětí koronaviru, za poslední den tam zemřelo 250 lidí.

13. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Koronavírus

Počet obětí koronaviru v Itálii během posledního dne stoupl o 250, oznámila tamní civilní obrana. Počet mrtvých tak vzrostl zhruba o čtvrtinu, což je největší nárůst od propuknutí nákazy, dodala agentura Reuters. V Rakousku se zavřou školy a většina obchodů, školy zavírá i většina Německa. Španělsko a Bulharsko vyhlásily nouzový stav.

Source: V Itálii prudce stoupl počet obětí koronaviru, za poslední den tam zemřelo 250 lidí

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.