Týždenník .Týždeň roky dotovala Gorila s Kočnerom za chrbtom.

13. mar. 2020 | Mainstreamová médiokracia, Nekomentovaný výber

Bratislava 13. marca 2020 (HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Liberálne mainstreamové médiá sa pasujú do role tých jediných správnych a čistých. V skutočnosti sú financované z pochybných zdrojov od rôznych skompromitovaných oligarchov a korporácií. Posvietili sme si na financovanie týždenníka .Týždeň Štefana Hríba Týždenník .Týždeň, ktorý vlastní známy propagandista Štefan Hríb zaútočil na Hlavné správy ohľadom financovania. …

Source: Týždenník .Týždeň roky dotovala Gorila s Kočnerom za chrbtom – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.