Roman Michelko: Korupčný fond pre „správnych“ novinárov

13. mar. 2020 | Igorov Cirkus, Komentáre

O čom je fond na podporu investigatívnej žurnalistiky? Ide o priehľadný pokus korumpovať tých správnych novinárov. Je až taký priehľadný, že na ňom nechcú participovať ani Monika Tódová, Marek Vagovič či Peter Bárdy. Cieľ je jasný, zabezpečiť si servilitu tých „správnych“ novinárov a presmerovať ich na budúcu opozíciu. Koho toto môže oklamať? Bude tento fond vyšetrovať aj rozsiahle pozemkové podvody lídra koalície z Popradu? Prípadne minulosť ďalšieho lídra koalície z Bratislavy? Alebo dokonca samotného premiéra? Vážne by to mohlo byť brané len, ak by o príspevkoch z fondu rozhodovali predstavitelia žurnalistických organizácií, teda Slovenského syndikátu novinárov, Slovenskej asociácie novinárov a Slovenskej únie novinárov. To sa ale takmer iste nestane. Je to teda len ďalší trápny marketingový pokus Igora Matoviča oklamať slovenskú verejnosť. Verím však, že týmto nikoho neoklame.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet: SK92 7500 0000 0003 2623 8393, alebo pomocou služby Patreon: https://www.patreon.com/romanmichelko

 

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.