Grécky „Molotov koktail“: Farmár odháňal migrantov roztokom prasacích fekálií.

13. mar. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Atény 13. marca 2020 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Grécko sa všetkými možnými spôsobmi snaží zastaviť prílev migrantov na svoje územie. V súvislosti s pandémiou koronavírusu príchod tisíc osôb bez dokladov a v podozrivom zdravotnom stave je dnes zvlášť nebezpečný. Príslušníci pohraničnej stráže a polície s obrovskými problémami bránia nelegálnemu prekročeniu hraníc. Migranti surovo útočia na gréckych pohraničníkov. Bohužiaľ, prieniku migrantov na grécke …

Source: Grécky „Molotov koktail“: Farmár odháňal migrantov roztokom prasacích fekálií – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.