Turecko ničí európske hranice pomocou pancierových vozidiel. Gréci zverejnili šokujúce video.

12. mar. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Ankara/Atény 12. marca 2020 (HSP/The Sun/Foto:Screenshot:YouTube)   Grécke úrady zverejnili šokujúce videozáznamy zachytené kamerou s nočným videním. Záznamy zobrazujú turecké taktické obrnené bojové vozidlo, ktoré ničí hraničné oplotenie pozdĺž grécko-tureckej hranice, aby pomohlo útočníkom z radov prisťahovalcov, z ktorých väčšina sú muži v bojovom veku, nelegálne prechádzať do Grécka Tento krok tureckého režimu prichádza, keď …

Source: Turecko ničí európske hranice pomocou pancierových vozidiel. Gréci zverejnili šokujúce video – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.