Kočner a Hlavné správy. Ako to naozaj bolo – Hlavné správy.

12. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 12. marca 2019 (HSP/Foto:TASR – Jakub Kotian)   Konkurenčné médiá na nás útočia od okamihu, keď sme sa stali len minimálne relevantnými a naša čítanosť len minimálne porástla. Odvtedy sme pod paľbou, pod neprestávajúcim útokom. Našu konkurenciu k tomu vedu dva hlavné dôvody. Jednak sme pre nich ekonomickou konkurenciou a jednak, a to je ten podstatnejší dôvod, sme …

Source: Kočner a Hlavné správy. Ako to naozaj bolo – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.