Slovenská policie při utajené razii zadržela nejméně dvanáct soudců s vazbami na Kočnera.

11. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Slovenská policie při středeční přísně utajené rozsáhlé razii zadržela nejméně 12 soudců, kteří jsou spojováni s kauzami stíhaného podnikatele Mariána Kočnera. Informuje o tom list Sme a další média. Podle Denníku N kriminalisté zadrželi i bývalou náměstkyni na ministerstvu spravedlnosti Moniku Jankovskou. Už loni policie několika soudcům zabavila kvůli jejich kontaktům s Kočnerem mobilní telefony.

Source: Slovenská policie při utajené razii zadržela nejméně dvanáct soudců s vazbami na Kočnera

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.