Bihariová skritizovala Matoviča za jeho blahoželanie k MDŽ: My ženy nie sme žiadne Adamovo rebro a nie sme tu na potešenie mužov! 

10. mar. 2020 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Progresívne oxymorony, Rodová ideológia

Len nerozumiem celkom tomu, prečo pani Biháriová ako odborníčka na rodovú rovnosť nerešpektuje progresívny fakt, že byť ženou je len sociálny konštrukt. Po správnosti by nemala hovoriť MY ŽENY, lebo sa tým môže dotknúť necitlivo aj chlapa, ktorý sa cíti byť ako žena, prípadne môže spôsobiť veľkú bolesť hlavy kadejakým nerodovým osôbkam. No takže pani Biháriová žiadne že MY ŽENY: To je sociálny konštrukt!

Source: Bihariová skritizovala Matoviča za jeho blahoželanie k MDŽ: My ženy nie sme žiadne Adamovo rebro a nie sme tu na potešenie mužov! – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.