Rím vyzerá ako mesto duchov. Strach pred koronavírusom vyprázdnil ulice.

9. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Rím 9. marca 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Andrew Medichini)   Po tom, ako sa pred dvoma týždňami prepukla epidémia koronavírusu naplno v ekonomickom motore krajiny v severnom Taliansku, zmätok a strach sa veľmi rýchlo rozšíril po krajine celej. Taliansko doteraz vykonalo viac ako 36 359 testov na koronavírusy oveľa viac ako ktorákoľvek iná európska krajina Televízia každý deň …

Source: Rím vyzerá ako mesto duchov. Strach pred koronavírusom vyprázdnil ulice – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.