Paška upozorňuje: „Nemecké úrady ‚zhabali‘ ochranné prostriedky určené pre našich zdravotníkov.“ Lajčákovo ministerstvo mlčí, Pellegrini má len strohé informácie.

9. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 9. marca 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Jaroslav Paška na sociálnej sieti informuje, že minulý týždeň pri vybavovaní formalít v prístave Hamburg malo nemeckými úradmi dôjsť k „zhabaniu“ kontajnera, ktorý obsahoval osobné ochranné pracovné prostriedky (respirátory, a pod.), ktoré boli objednané a určené pre slovenské nemocnice a zdravotné zariadenia, nakoľko je u nás akútny a …

Source: Paška upozorňuje: „Nemecké úrady ‚zhabali‘ ochranné prostriedky určené pre našich zdravotníkov.“ Lajčákovo ministerstvo mlčí, Pellegrini má len strohé informácie – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.