„Nedá sa to zametať pod koberec. Švédska spoločnosť je polarizovaná.“ Novinár prehovoril o situácii s migrantmi vo Švédsku.

8. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Štokholm 8. marca 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Mads Claus Rasmussen/Ritzau Scanpix via AP)   Švédi by už nemali zametať svoje migračné problémy pod koberec – verejnosť je čím ďalej, tým polarizovanejšia v etnických, religióznych a kultúrnych otázkach, upozorňuje švédsky novinár jemenského pôvodu Luai Ahmed Škandál okolo hidžábu V januári úrady južného švédskeho mesta Skurup schválili zákaz na religiózne …

Source: „Nedá sa to zametať pod koberec. Švédska spoločnosť je polarizovaná.“ Novinár prehovoril o situácii s migrantmi vo Švédsku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.