Grécky premiér: Dohoda medzi Tureckom a EÚ o migrantoch je mŕtva.

7. mar. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Atény 7. marca 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petros Giannakouris)   Dohoda medzi Tureckom a Európskou úniou, ktorá od roku 2016 limitovala množstvo utečencov a migrantov prichádzajúcich do Únie, je „mŕtva“. Vyhlásil to v piatok grécky premiér Kyriakos Mitsotakis a obvinil Ankaru, že „pomáha“ súčasnému nárastu migrantov na hraniciach, píše agentúra AFP „Práve teraz, buďme úprimní, je táto dohoda …

Source: Grécky premiér: Dohoda medzi Tureckom a EÚ o migrantoch je mŕtva – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.