Prvý prípad koronavírusu na Slovensku, ide o muža z Koštolišťa, ktorého syn bol v Taliansku. Rušia sa linky do Talianska, návštevy vo všetkých nemocniciach, či detských domovoch. „Zvážte sväté omše“, odkázal premiér biskupom.

6. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 6. marca 2020 (SITA/TASR/HSP/Foto:TASR/Úrad vlády SR) AKTUALIZOVANÉ   Na Slovensku potvrdili prvý prípad koronavírusu. Na tlačovej konferencii o tom informoval predseda vlády SR Peter Pellegrini, ktorý je poverený riadením ministerstva zdravotníctva „Kým doteraz sme sa stretávali za účelom informovania sa o tom, aké opatrenia SR prijala, dnes sa, žiaľ, stretávame, aby som vás informoval o …

Source: Prvý prípad koronavírusu na Slovensku, ide o muža z Koštolišťa, ktorého syn bol v Taliansku. Rušia sa linky do Talianska, návštevy vo všetkých nemocniciach, či detských domovoch. „Zvážte sväté omše“, odkázal premiér biskupom – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.