Progresívci sa nevedia zmieriť s voľbami. Aktivisti organizujú prvý protivládny protest proti „tmárom“ a „fašistom“. Príde aj Poliačik.

6. mar. 2020 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Parlamentné voľby 2020, Progresívne oxymorony

Milé deti. Demokracia je najlepšia forma vlády, pretože zohľadňuje vôľu ľudu. Lenže pozor, treba ešte dodať jednu malú drobnosť. Toto všetko platí a  demokracia je fajn nástroj len vtedy, ak si ľud vyberie to, čo si prajeme my progresívci, pretože my jediní vieme čo je pre Slovensko dobré a správne. Ak ľudia volia stredoveko a tmársky, potom musíme demokraciu zachrániť demonštráciami a najrôznejšími nátlakovými akciami…

Liberálni aktivisti v Bratislave chystajú prvý protivládny protest a to v časoch, kedy ešte len…

Source: Progresívci sa nevedia zmieriť s voľbami. Aktivisti organizujú prvý protivládny protest proti „tmárom“ a „fašistom“. Príde aj Poliačik

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.