Ohováranie a porušenie dôvernosti ústneho prejavu: Polícia začala trestné stíhania vo veci predvolebných videí Kisku.

5. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. marca 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA-Radoslav Maťaš)   Polícia začala dve trestné stíhania v súvislosti s predvolebnými videami, na ktorých sa objavuje exprezident a predseda strany Za ľudí Andrej Kiska. Agentúre SITA to potvrdila hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová Informáciu ako prvý priniesol portál Aktuality.sk. „Môžeme potvrdiť, že po doručení trestného oznámenia a jeho doplnení …

Source: Ohováranie a porušenie dôvernosti ústneho prejavu: Polícia začala trestné stíhania vo veci predvolebných videí Kisku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.