Hrnko Matovičovi: Mali by ste poskytnúť záverečné video zo story Kiska a pozemky pod Tatrami. Dnes nikto nepochybuje, že bol terčom útoku zo strany OĽaNO, nie zo strany Fica.

5. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Prezidentka Zuzana Čaputová v stredu poverila Igora Matoviča zostavením vlády. Podľa Antona Hrnka dostal poverenie „hlavný klaun slovenskej politiky“, no dôležitejšie teraz bude, či Matovič bude schopný naplniť svoje sľuby, najmä čo sa týka očisty verejného života od mafiánov, daňových podvodníkov a korupčníkov Hrnko totiž predpokladá, že ak tieto sľuby myslel …

Source: Hrnko Matovičovi: Mali by ste poskytnúť záverečné video zo story Kiska a pozemky pod Tatrami. Dnes nikto nepochybuje, že bol terčom útoku zo strany OĽaNO, nie zo strany Fica – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.