Dnes sa rozhodne: bude vo vláde Kiska, Kollár alebo obidvaja? 

5. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 5. marca 2020 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel,Martin Medňanský)   Situácia, ktorá nastala po voľbách, je naozaj zaujímavá – úplne iná, než sa čakalo ešte pred pár týždňami. A dnes by sa mala rozuzliť a malo by byť konečne jasné, kto bude na Slovensku vládnuť „Bol som presvedčený o tom, že by sme mali zostavovať vládu, pokiaľ …

Source: Dnes sa rozhodne: bude vo vláde Kiska, Kollár alebo obidvaja? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.