Po rozhovore s Kiskom, Sulíkom a Kollárom prezidentka Čaputová dospela k rozhodnutiu: V stredu poverí Matoviča zostavením vlády.

4. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 3. marca 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Prezidentka SR Zuzana Čaputová v stredu (4. 3.) o 10.30 h poverí zostavením vlády lídra hnutia OĽaNO Igora Matoviča. Pre TASR to uviedol hovorca hlavy štátu Martin Strižinec Prezidentka sa v utorok stretla s predstaviteľmi strán, ktoré rokujú s lídrom OĽaNO o zostavení vlády. „Boris Kollár, Richard Sulík …

Source: Po rozhovore s Kiskom, Sulíkom a Kollárom prezidentka Čaputová dospela k rozhodnutiu: V stredu poverí Matoviča zostavením vlády – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.