Hlavné správy vyškrtli zo zoznamu konšpirátorov.

4. mar. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. marca 2019 (HSP/Foto: HSP)   Hlavné správy po mnohých obštrukciách organizovanej skupiny okolo Alexeja Fulmeka konečne cez súdne rozhodnutia dosiahli vyškrtnutie zo zoznamu konšpirátorov Organizovaná skupina okolo jedného z majiteľov Petit pressu (vydáva okrem iných napríklad aj denník Sme) Alexeja Fulmeka zložená prevažne z novinárov denníkov Sme a denníka N (pred rozdelením jedná redakcia) urobila …

Source: Hlavné správy vyškrtli zo zoznamu konšpirátorov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.