„Na rozdiel od utečencov nemáme kam utiecť.“ Vojenský analytik prezradil, či Európa ustojí novú vlnu migračnej krízy.

3. mar. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Praha 3. marca 2020 (HSP/Sputnik/Foto:Foto:SITA/AP-Presidential Press Service)   Vojenský analytik Jaroslav Štefec na svojej facebookovej stránke okomentoval súčasnú situáciu na turecko–gréckej hranici. Na pozadí vyhrotenej situácie v sýrskom Idlibe turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vyhlásil, že otvára hranice s krajinami EÚ. A prognózy českého analytika ohľadom budúcnosti Európy nevyzerajú práve veselo V sobotu 29. februára, sa …

Source: „Na rozdiel od utečencov nemáme kam utiecť.“ Vojenský analytik prezradil, či Európa ustojí novú vlnu migračnej krízy – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.