PROGRESÍVNI LIBERÁLI NEPREŠLI.

2. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Progresívna dvojica PS/SPOLU, v koalícii s protiextrémistickým – teda protinázorovým oddelením NAKA, ktoré stvorili – neprešli. Hoci sa cez volebnú noc podpredsedníčka PS Irena Biháriová v priamom prenose TV Markíza doslova chvela v euforickom kŕči a PS/SPOLU sa už cítili ako tretia najsilnejšia parlamentná strana, ESET to skrátka nedal. Noc Zlomu bola teda nocou pádu […]

Source: PROGRESÍVNI LIBERÁLI NEPREŠLI – Zem&Vek

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.